Yaşam

Baba İdo Tatlıses’ten Bloom’ta Yeni Görüntü

2021 yılında evlenen Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses, geçtiğimiz günlerde anne-baba olmanın mutluluğunu yaşadı. Artık iki çocuk babası olan Ido, imajını yeniledi.

Ünlü isimler İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses ve eşi Yasemin Şefkatli ikiz bebeklerini kucağına aldı.

Çift, ikiz bebeklerine İdo Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses ve Yasemin Şefkatli’nin babası Sinan Şefkatli’nin adını verdi.

İbrahim Tatlıses, İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli çiftinin çocuklarından birinin sağlık sorunu yaşadığı haberini, sosyal medya hesabından sevenlerinden dua isteyerek duyurdu.

Yasemin Şefkatli, sosyal medya hesabından eşi İdo Tatlıses’le çekilmiş fotoğrafıyla bebek müjdesini paylaştı; “O zaman ailemizin büyüdüğünü söyleyebilir miyiz? Son olarak müjdeyi verelim, ikizler geliyor” notuyla duyurdu.

İdo Tatlıses’ten ikiz müjde

Yasemin’in Şefkatli Anne Baba notuyla paylaştığı Instagram hikayesinde İdo Tatlıses’in yeni imajı dikkat çekti.

Yasemin Şefkatli

İdo Tatlıses, geçtiğimiz günlerde eşi Yasemin Şefkatli’nin doğum gününü Instagram hesabında paylaştığı şu sözlerle kutlamıştı: “Sevgili eşim, iki gün önce gelen ikizlerimizle doğum gününü daha da özel kıldın. Yüreğimde hissettiğim sevgiyi kelimelere dökmek zor ama seninle geçirdiğim her an daha da derinleşiyor. “İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.”

İdo Tatlıses’ten eşine doğum günü kutlaması

Yasemin Şefkatli kimdir?

1992 yılında İstanbul’da doğan Yasemin Şefkatli, üniversite eğitimini iç mimarlık ve çevre tasarımı üzerine aldı. Modellik yapıyor ve modellik yapıyor. Sosyal medya fenomeni Hilal Şefkatli’nin kuzeni olduğu biliniyor.

haber-yavuzeli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu