Haber

Kemal Kılıçdaroğlu Antalya’da Gençlerle Buluştu.

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya’da gençlerle bir araya geldi. Kemal Kılıçdaroğlu sahneye çıktığında Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi satranç oynarken çekilen fotoğrafa Kılıçdaroğlu’nun da eklendiği ve üzerinde “Keçiler” ya da “Keçiler” yazan bir pankart açıldı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bir dizi ziyaret için gittiği Antalya’da gençlerle bir araya geldi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan gençlik mitinginde gençlerin sorunlarını dinleyen ve sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, partisinin gençlerin sorunlarına ilişkin çözüm önerilerini anlattı.

Gençlik buluşmasında Kılıçdaroğlu’na Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik eşlik etti. Genç bir Antalyaspor taraftarı, Kılıçdaroğlu’na arkasında şehrin “07” plakalı ve “K. Kılıçdaroğlu” yazan Antalyaspor formasını hediye etti.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun sahne aldığı sırada Katar’da düzenlenen Dünya Kupası’nda Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi’nin satranç oynadığı sırada çekilen fotoğrafa Kılıçdaroğlu’nun da eklendiği ve “Keçiler” yazılı pankartın açıldığı görüldü.

Pankart açılırken salonun ışıkları söndürüldü ve sadece pankart aydınlatıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu