Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine göre, Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi Malkara-Çanakkale (1915 Çanakkale Köprüsü dahil) Kesimi Otoyolu Gelibolu Güney-Lapseki kavşakları 1-3. 1915 Çanakkale Köprüsü ve yaklaşım viyadüklerinde yapılan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle kilometrelerce sağ şerit ve yer yer sol şerit çift yönlü trafiğe kapatıldı.

İzmit-Kandıra yolunun 3-15. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım Çubuklubala Köprülü Kavşağı’ndaki kollardan ve servis yollarından gidiş-dönüş şeklinde sağlanmaktadır.

Selçuk-Ortaklar yolunun 28-29. kilometrelerce patlatma imalat çalışmaları nedeniyle saat 13.00-17.30 saatlerinde trafiğe kapatılacak. Bu bölümde sürücüler Selçuk-Kuşadası-Söke-Ortaklar güzergahına yönlendirilecek.

Kızılcahamam-Ankara yolunun 45-46. Kızılcahamam-Ankara yönü kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılırken, ulaşım diğer yönden çift yönlü olarak devam ediyor.

Aydıncık-Silifke yolunun 54-57. Kilometrelerce (Taşucu-Boğsak lokasyonları) üretim çalışmaları nedeniyle nakliye denetimli olarak yapılmaktadır.

Bursa-Yalova yolunun 26-27. Yalova istikameti kilometrelerindeki imalat çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılmış olup, ulaşım çift yönlü diğer istikametten devam etmektedir.

Osmancık-Merzifon yolunun 56-61. Kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle eski Çeltek servis yolundan ulaşım sağlanmaktadır.

Elazığ-Diyarbakır yolu 4-6. Kilometrelerce üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak sağlanıyor.

Diyarbakır-Silvan yolunun 50-52. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak yapılıyor.

2-22 Trabzon-Gümüşhane il sınırı-Zigana-Torul yolu (Zigana Tüneli-Torul bölümü). Kilometrenin muhtelif yerlerinde yokuşun açık olması nedeniyle ulaşım tek şeritten denetim altında devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu